Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Pracownik administracyjny (logistyka)

Kraków, małopolskie

Fiege Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stałość zatrudnienia w oparciu o pełno etatową umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego z jasno określonymi warunkami
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
  • Przejrzysty system premiowy
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
  • Gwarantowana podwyżka po 12 miesiącach pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, bony pracownicze)
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Przygotowanie dokumentów do przyjęcia i wysyłki towaru z magazynu
  • Obsługa zwrotów towaru, wyjaśnianie niezgodności
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Sporządzanie raportów
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Dużym atutem będzie znajomość programu SAP
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce lub obsłudze Klienta
  • Umiejętności analityczne
  • Proaktywność w szukaniu sposobów na udoskonalanie procesów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym/ 4 brygadowym
  • Mile widziana umiejętność i doświadczenie w zakresie jazdy na wózku widłowym

Katarzyna Stasik, tel: 601741649

Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku dostarczając rozwiązania... logistyczne dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG.

Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne.
Działalność Fiege obejmuje wszystkie segmenty łańcucha dostaw. Fiege oferuje kompleksową usługę transportową i dystrybucyjną dostarczając towary do wszystkich kanałów dystrybucyjnych: sieci supermarketów, hurtowni, punktów sprzedaży detalicznej i odbiorców indywidualnych.

Zaprojektowane przez Fiege usługi mają na celu obniżenie kosztów, umożliwiając naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Administracja biurowa , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Inne , Praca Obsługa klienta