Pracownik administracyjny/Asystent biurowy

Bravecom Sp. z o.o.

03-191 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się Agencja pracy tymczasowej poszukuje zorganizowanej i sumiennej osoby do pracy stacjonarnej w biurze.

Zakres obowiązków:

- organizowanie transportów dla pracowników delegowanych za granicę
- wykonywanie zadań administracyjnych m.in. telefoniczny i mailowy kontakt z naszymi partnerami biznesowymi, rozliczanie delegacji pracowników, załatwianie spraw w ZUS i NFZ.

Wymagania

Od pracownika oczekujemy dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Excel, dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz.

Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej oraz znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy pracę w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Serdecznie witamy <br/> <br/>Bravecom Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa