Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/01/2019.

Pracownik administracyjno - magazynowy - Święcice

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik administracyjno-magazynowy

Nr ref.: KN/UK/11/2018

Miejsce pracy: Święcice k. Warszawy

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie poprawnego przyjęcia towaru do magazynu zgodne z obowiązującymi zasadami oraz drukowanie etykiet;

  • Informowanie klienta o dostawach i ich nie zgodnościach (dokumentacja);

  • Przygotowanie zleceń wydania z magazynu i opracowanie ich;

  • Prowadzenie rozładunku i załadunku  - uprawnienia na wózki w tym wysoki skład;

  • Wypełnianie dok. Transportowych;

  • Udział w inwentaryzacjach;

W związku z pracą przy produktach spożywczych niezbędna jest książeczka sanepidowska – może być wyrobiona przez pracownika w trakcie zatrudnienia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 3200 brutto + nagroda uznaniowa do 400 PLN;

  • Nagrody frekwencyjne kwartalne i roczne;

  • Godziny pracy 8:00-16:00;

  • Posiłek regeneracyjny dla pracownika;

  • Temperatura na magazynie do 5-10 stopni w okresie zimowym (ciepła część magazynu);

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie