Pracownik Administracyjno-Biurowy

Dussmann Polska Sp. z o.o.

00-105 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce.
 Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Dussmann Polska Sp. z o.o.  zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

·         Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania :

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Chęć do podjęcia pracy na stałe

·         dyspozycyjność  w godz. 7-17 od poniedziałku do piątku

·         niekaralność,

·          mile widziany status studenta,

·         znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Zadania:

·         Prowadzenie ewidencji gości

·         Wydawanie kart i kluczy

·         Obsługa klientów

·         Kontakt z najemcami

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Ochrona