Pracownik administracji w firmie logistycznej - program SAP!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy Agencją zatrudnienia z wieloletnim stażem na rynku pracy. Wspieramy firmy w poszukiwaniu i zatrudnianiu pracowników.

Dla jednego z naszych Klientów - lidera w branży TSL, poszukujemy osób chętnych do objęcia stanowiska:

Specjalista ds. Administracji

Opis stanowiska:
  • obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • wystawianie, kontrolowanie faktur i dokumentów
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozliczanie kosztów
  • tworzenie raportów
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • znajomość programu SAP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć rozwoju
  • sumienność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach

Mile widziane doświadczenie w branży, znajomość systemów magazynowych!

Oferta:
  • umowa o pracę zawarta z Agencją Pracy Tymczasowej
  • możliwość przejęcia na bezpośrednie zatrudnienie przez firmę, po okresie próbnym
  • wynagrodzenie w przedziale 3500-3800 zł brutto, w zależności od doświadczenia Kandydata
  • praca na 2 zmiany - poranną i popołudniową
  • szkolenia wewnętrzne ułatwiające pierwsze dni pracy nowych osób
  • praca w nowoczesnym zakładzie
  • możliwość rozwoju, awansu, poznania branży i pogłębienia wiedzy i umiejętności

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do aplikowania. Nasz zespół rekrutacyjny odezwie się do wybranych osób.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.