Pracownik administracji (rekrutacja prowadzona online) - rekrutacja online

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie; maksymalnie do 5000 PLN brutto
  • forma zatrudnienia – tymczasowa umowa o pracę zawarta z Gi Group
  • prognozowany okres zatrudnienia – do końca Q1 2021
  • rozpoczęcie zatrudnienia: do potwierdzenia, termin może ulec zmianie
  • miejsce pracy – oddział naszego Klienta w Bielanach Wrocławskich (3-4 dni) oraz we Wrocławiu (1-2 dni)
  • dofinansowanie do benefitów: prywatnej opieki medycznej w Medicover, ubezpieczenia na życie w PZU i karty sportowej
  • dofinasowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym Bielany-Wrocław / Wrocław-Bielany

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w obsłudze procesów związanych z administracją oraz zarządzaniem nieruchomościami
  • przygotowywanie raportów oraz niezbędnych informacji na potrzeby innych pracowników – klientów Działu Administracji
  • wsparcie kontaktów z dostawcami (obsługa kantyny, ochrona, usługi porządkowe)
  • wsparcie w procesie zakupu mebli oraz wyposażenia biurowego
  • udział w projekcie konsolidacji dwóch fabryk
  • zastępstwo pracownika Recepcji w przypadku jego nieobecności

Oczekiwania:

  • wykształcenie – wyższe, preferowane kierunki to administracja i zarządzanie, zarządzanie / gospodarka nieruchomościami
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2 / B1
  • mile widziana praktyczna znajomość programu CAD
  • mile widziana praktyczna wiedza / doświadczenie z obszaru zarządzania / gospodarowania nieruchomościami

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja