Prace produkcyjno - magazynowe Piaseczno

mazowieckie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska :

-prace produkcyjne
-pomoc w obsłudze magazynu
-obsługa elektronarzędzi - do przyuczenia

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - liczy się dla nas chęć do pracy oraz Twoja motywacja!

W zamian oferujemy:

-Umowę zlecenie (pełny ZUS + ubezpieczenie NNW)
-Stawkę godzinowa
-Szkolenie wprowadzające w obowiązki
-Ubezpieczenie grupowe na życie PZU
-Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
-Opiekę Koordynatora

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji