Praca z Rosyjskim i Angielskim

Poznań, wielkopolskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1122379

Dla naszego klienta, światowego lidera w branży outsourcingu, poszukujemy osób biegle posługujących się językiem angielskim i rosyjskim. Jest to świetne miejsce aby rozpocząć swoją karierę!

Twoje codzienne obowiązki będą obejmować przeglądanie i moderowanie treści generowanych w mediach społecznościowych przez użytkowników oraz zatwierdzanie lub odrzucanie treści, które są niedozwolone.

Jesteś odpowiednim kandydatem jeśli posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoką tolerancję kulturową. Musisz również biegle posługiwać się językiem angielskim i rosyjskim.

Nasz klient oferuje pełen pakiet świadczeń (prywatne usługi medyczne, multisport, bilety na posiłki), możliwość osobistego rozwoju (różnorodność programów szkoleniowych) oraz pracę w przyjaznym środowisku.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media