Praca z językiem niemieckim lub francuskim - Finanse

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1131969

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy w Krakowie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych obszarem księgowości ds. zobowiązań.

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za weryfikację faktur, gromadzenie oraz procesowanie dokumentów wykorzystując program SAP, sporządzanie raportów, czy też wewnętrzną i zewnętrzną komunikację z klientami, dostawcami oraz innymi pracownikami firmy.

Poszukujemy kandydatów swobodnie posługujących się językiem niemieckim lub francuskim i angielskim, którzy mają wcześniejsze doświadczenie w księgowości oraz wykształcenie kierunkowe.

Nasz Klient gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy, interesujące wyzwania oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy