Praca w obsłudze klienta z ANGIELSKIM

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1167743

Zaczynasz budować swoją ścieżkę kariery? A może chcesz spróbować swoich sił w korporacji? Nie wymagamy doświadczenia, jedynie język obcy i chęć do pracy :)

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji szukamy osób na stanowisko obsługi klienta. Jeśli mówisz płynnie po angielsku (C1) a rozmowy telefoniczne i mailowe nie sprawiają Ci trudności – zaaplikuj już dziś!

Twoje obowiązki:
  • Mailowe lub telefoniczne wsparcie klienta
  • Wprowadzanie danych do systemu

Czego oczekujemy:
  • Języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Chęci do pracy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa
  • Platformę kafeteryjną
  • Umowę o pracę

Zapraszam do aplikowania, by poznać więcej szczegółów oferty :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland