Praca w korporacji dla nauczycieli j.angielskiego!

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1148821

Praca dla nauczycieli j.angielskiego!

Do międzynarodowej, brytyjskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. relacji z klientem.Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie 5500-6000 brutto + benefity.

Obowiązki: koordynacja i zarządzanie relacjami z klientami firmy, weryfikacją danych i wprowadzanie zmian do wewnętrzengo systemu firmy, tworzenie raportów, udzielanie informacji zwrotnej klientom drogą telefoniczną/mailową.Praca odbywa się w całości w j.angielskim. Data rozpoczęcia - Maj 2021.

Wymagana: znajomość języka angielskiego w stopniu C1; przynajmniej roczne doświadczenie jako nauczyciel/korepetytor j.angielskiego umiejętność posługiwania się pakietem MS Office. Mile widziane studia filologiczne.

Rekrutacja odbywa się w całości zdalnie!

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do przesłania swojego CV w anglojęzycznej wersji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland