Praca w finansach z j.niemieckim lub francuskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1162145

Dla naszego klienta będącego światowym liderem w branży technologicznej poszukujemy osoby biegle posługującej się językiem niemieckim lub francuskim.

Obowiązki na stanowisku:
  • monitorowanie i rozliczanie kont przejściowych,
  • generowanie i dostarczanie zestawień sald klientów,
  • terminowe księgowanie transakcji,
  • obsługa czynności rozliczeniowych na rachunkach klientów,
  • obsługa wyciągów bankowych.

  Wymagamy:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z finansami/ księgowością,
  • znajomości j. niemieckiego/ francuskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min.C1,
  • wykształcenie finansowe jest mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

  Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej)
  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • pakiet szkoleń
  • dynamiczną ścieżkę rozwoju

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowym, dynamicznym i przyjaznym środowisku zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland