Praca w dziale księgowo-podatkowym

Uchman i Partnerzy Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- wsparcie w prowadzeniu księgowości wewnętrznej i kadr
- wsparcie w tworzeniu dokumentacji podatkowej
- obsługa klientów kancelarii w zakresie realizowanych zleceń
- sporządzenie projektów pism, elementów opinii lub porad, artykułów, prezentacji, itp.
- prowadzenie dokumentacji spraw
- praca stacjonarna w biurze w Lublinie

Oferujemy:
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- praca w młodym, dynamicznym zespole
- komfortowe warunki pracy

Wymagania

- znajomość rachunkowości i prawa podatkowego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w tym w obszarze wykonywanych obowiązków
- wykształcenie wyższe - rachunkowość i finanse
- umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, zarządzania czasem, dyspozycyjność
- praktyczna znajomość Microsoft Office (w tym dobra znajomość Excela)

Prezentacja firmy

Uchman i Partnerzy sp. z o.o. jest Spółką Doradztwa Podatkowego. Podmiot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 010PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse