Praca tłumacza z językiem niemieckim

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144544

Dla naszego nowego międzynarodowego klienta z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko tłumacza języka niemieckiego. Szukasz pracy administracyjno-biurowej i mówisz biegle po niemiecku? Zaaplikuj do firmy tworzącej nowe biuro i zespół we Wrocławiu!

OBOWIĄZKI:
  • Tłumaczenia etykiet i instrukcji z języka niemieckiego
  • Przygotowywanie brefingów komunikacyjnych i promocyjnych
  • Wykonywanie zadań administracyjnych
  • Praca biurowa, przygotowywanie i aktualizacja dokumentów
  • Współpraca z innymi działami oraz z Category Manager

WYMAGANIA:
  • Znajomość MS Office
  • Płynna znajomość języka niemieckiego oraz polskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczanie zawodowe w tłumaczeniach lub pracy jako lektor (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie

CO OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet dodatkowych świadczeń (benefitów)
  • Praca w przyjaznej i otwartej na rozwój atmosferze
  • Możliwość rozwoju i pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland