Praca Sekretarka prywatna szkoła Mokotów Pilnie

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, prywatnej szkoły podstawowej na Mokotowie, pilnie poszukujemy osoby do pracy jako Sekretarka/ Sekretarz. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu, skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa zatrudni osobę do prowadzenia sekretariatu szkoły.. Obowiązki to prowadzenie dokumentacji szkoły, współpraca z nauczycielami, uczniami i klientami szkoły, bieżące prace biurowe. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca w sekretariacie szkoły na pełny etat/ umowa o pracę – 40 godzin tygodniowo od lutego 2024.

Warunki

zatrudnienie na umowę o pracę/ pełny etat/ umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
wynagrodzenie: stawka rynkowa do ustalenia
praca 40 godz tygodniowo w godzinach 9.00 - 17.00

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o aplikację na stronie Proworkpl
 Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

O firmie

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 . Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagania

doświadczenie w pracy jako sekretarka/ sekretarz
dobra organizacja pracy i komunikatywność
mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
wysoka kultura osobista
znajomość angielskiego dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat