Praca na produkcji z językiem francuskim + KURS JĘZYKOWY

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Miejsce pracy: FRANCJA, rejon podparyski
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

PRACA NA PRODUKCJI DRUTU + KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

ZADANIA:

• Prostowanie, naciąganie, walcowanie, laminowanie drutu
• Obróbka cieplna
• Nawijanie drutu na szpulki
• Przyuczenie na miejscu do wyż. wym. prac

WYMAGANIA:

• Przynajmniej mała znajomości języka francuskiego
• Możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem (mile widziane)
• Podstawowa znajomości obsługi komputera
• Szybkie wykonywanie podstawowych obliczeń matematycznych
• Doświadczenie na produkcji technicznej (mile widziane)

OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Wstępne szkolenie
• Polską umowę na pełny etat
• Kurs języka francuskiego
• Comiesięczną samochodową premię amortyzacyjną (w wypadku wyjazdu na projekt własnym samochodem i dojazdu nim do pracy)
• Opiekę koordynatora
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę pracy.