Praca na produkcji - branża spożywcza - Korsyka

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja – Francja – Korsyka

Polska umowa o prace ( opłacone składki od średniej krajowej )

Zadania:
- praca przy produkcji wędlin
- praca fizyczna ( dlatego tylko dla Panów )

Wynagrodzenie :
stawka 10,25 euro brutto za podstawowe godziny ( 35h / tydzień )
Nadgodziny liczone wedle francuskiego prawa 125% pow 42 h 150 %

+ 10 % wynagrodzenia brutto /miesiac - premia końca misji
+ 10 % wynagrodzenia brutto /miesiac - ekwiwalent za urlop

Ofertujemy :

- legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowe o prace
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposazone
- pomoc przy organizacji wyjazdu oraz na miejscu

Wymagania

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracach przy produkcji spożywczej
- dyspozycyjnosc
- zręczność, dobra kondycja fizyczna

Znajomość języka francuskiego bedzię dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji