Praca na nocne zmiany bez doświadczenia! Darmowy dojazd z Białobrzeg, Tarczyna i Grójca! - rekrutacj

Wólka Kosowska, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy od zaraz na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • Rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie
  • Sortowanie paczek zgodnie z określonymi zasadami
  • Proste prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Dostępność w godzinach 20:00-03:00 (7/8 etatu)
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

OFERUJEMY:

  • Pracę na jedną zmianę pon - pt w godzinach 19:00 - 02:00 lub 04:00 - 11:00
  • Wolne weekendy!
  • Stawkę 20 zł/h brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej
  • Dojazd na całej linii Białobrzegi - Łazy (m.in. Grójec i Tarczyn)
  • Dojazd z Warszawy z Dworca Wileńskiego, Centralnego oraz z ulicy Hynka

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
20,00 zł - 22,80 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie