Praca na nadziewarkach

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Miejsce pracy: FRANCJA

KRAZ: nr 1116

Praca tymczasowa

Zadania:

• Wkładanie farszu do jelit stosując się do planu produkcji, wielkości i rodzaju kiszek.
• Układania na tacach według określonego porządku.
• Wybieranie wagi zgodnie z popychaczem.
• Wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi terminami w taki sposób, aby ograniczyć ilość składowanego farszu przed przystąpieniem do gotowania.
• Identyfikacja pojemników celem zapewnienia właściwego śledzenia.
• Alarmowanie przełożonego w przypadku wadliwego działania maszyn (powietrze, otłuszczenie, niewłaściwe zasysanie).
• Alarmowanie przełożonego w przypadku wad widocznych na farszu.
• Przeprowadzanie kontroli wagi przy wyjściu z popychacza.
•Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziany samochód
• Samodzielność oraz dokładność

Oferujemy:

• Stawka 9,88 € brutto/ h
• Premia końca misji (10% wynagrodzenia brutto)
• Możliwość nadgodzin rozlicznych po 125% i 150%
• Dodatek paliwowy w przypadku korzystania z własnego samochodu do 130 euro brutto
• Odzież robocza zagwarantowana
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Zakwaterowanie zapewnione
• ZUS od 4263 PLN brutto
• Polska umowa o pracę (dokument A1)
• Możliwość długofalowej współpracy
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie
• Opieka koordynatora