Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14 - Goleniów

mazowieckie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Szukasz nowej pracy?

Na stanowisku Specjalisty ds. magazynu zajmiesz się obsługą klientów, weryfikowaniem prawidłowości działań kurierów, wykonywaniem dyspozycji dostarczonych przez spedycję oraz sporządzaniem raportów dla Kierownika.

Brzmi ciekawie?

Sprawdź korzyści ze współpracy!
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia

Chcielibyśmy, aby nasz nowy pracownik...

...posiadał znajomość obsługi komputera i gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 14:00.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting