Praca dla osób z uprawnieniami UDT na wózek widłowy - nawet 4100 zł/m-c!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Błonie, Piaseczno, Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie, Piaseczno, Pruszków

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniu k. Warszawy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie wynoszące 3600 zł brutto
  • podwyżkę po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • premie nawet 500 zł brutto miesięcznie
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie i nadgodziny

Benefity, m.in.:

  • bony i paczki świąteczne
  • dofinansowanie do wczasów
  • Multisport
  • grupowe ubezpieczenie
  • darmowa opieka medyczna
  • dodatek 1000 zł za polecenie pracowników

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego
  • chęć pracy zmianowej (06:00 – 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00-06:00)

Obowiązki:

  • załadunek samochodów,
  • rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.