Praca dla osób z j. francuskim B1/B2

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1173000

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z oddziałem w Krakowie poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i języka francuskiego na poziomie min. B1.

Do Twoich zadań należeć będzie weryfikowanie i analizowanie dokumentów oraz danych klientów firmy, aktualizowanie danych w systemie, tworzenie różnego rodzaju raportów oraz współpraca z innymi działami.

Poszukujemy kandydatów posiadających dobrą znajomość j. angielskiego (poziom B2) oraz dobrą francuskiego (poziom B1/B2). Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycje do działania w dynamicznym, zorientowanym na prace zespołową środowisku. Wysoka dbałość o szczegóły i umiejętność analizowania danych są również wymagane.

Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku. Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjne wynagrodzenie oraz odpowiednie przeszkolenie.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy