Praca dla osób szukających nowych możliwości zawodowych w korporacji

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163203

Chcesz spróbować swoich sił w środowisku korporacyjnym, które rozwinie Twoje zdolności oraz nauczy Cię nowych rzeczy? Rynek pracy stoi przed Tobą otworem, a my chętnie wesprzemy Cię w zmaganiach przed, w trakcie oraz po rozmowach rekrutacyjnych! Pomożemy wybrać oferty, które będą spójne z Twoimi oczekiwaniami, umiejętnościami i możliwościami, a także wskażemy drogę dalszego rozwoju :)

Kogo szukamy?

Obecnie prowadzimy procesy rekrutacyjne skierowane do osób empatycznych oraz płynnie posługująych się językiem angielskim (wymagany poziom to B2 - jeśli z kolei posługujesz się nim na poziomie C1 to wspaniale!). Nie potrzebujesz żadnych innych umiejętności, ani wcześniejszego doświadczenia, chociaż jeśli pracowałeś/aś z klientem, będzie to dodatkowym atutem. Wszystkiego Cię nauczymy podczas pierwszych tygodni pracy, dlatego oczekujemy Twojego zaangażowania i chęci do podjęcia nauki od naszych ekspertów :)

Czym będziesz się zajmować?

Nazwa stanowiska zależeć będzie od firmy i działu, natomiast już teraz możemy powiedzieć, co będzie należało do Twoich obowiązków. Przede wszystkim będziesz poruszać się w obszarze pracy z klientem, ale nie będziesz sprzedawał usług, a żonglował przyjmowanymi zgłoszeniami. Co to znaczy? Będziesz osobą decydującą, czy dane zgłoszenie rozwiązać natychmiastowo (udzielić informacji, rozwiązać problem itp.), czy też przekazać go do rozwiązania przez drugą linię wsparcia. Spokojnie - w swoich obowiązkach będziesz mieć pełne wsparcie całego zespołu :)

Co oferujemy?

  • Szeroki pakiet benefitów (platformę kafeteryjną)
  • Możliwość pracy hybrydowej - chcemy czasem widzieć Cię w biurze, żeby napić się wspólnie kawy :)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Sprzęt służbowy
  • Ekstremalnie przyjazną atmosferę w zespole

Co teraz?
Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie - niech świat biznesu Cię dostrzeże! :)

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi