Praca dla Operatora wózka widłowego / na początek 3600 zł brutto + premie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Błonie, Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie, Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia wynoszącą 3600 zł brutto dla osób z uprawnieniami UDT (po okresie próbnym dla doświadczonych pracowników pensja podstawowa może wynieść nawet 4500 zł brutto)
  • podstawę wynagrodzenia wynoszącą 3400 zł brutto dla osób bez UDT
  • premie od 150 do 300 zł
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie (tydzień w miesiącu)
  • możliwość zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • elastyczny grafik
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

To nie wszystko!

Mamy dla Ciebie:

  • możliwość częściowego zwrotu kosztów za dojazd do pracy
  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • wysokie dodatki 1000 zł za polecenie pracowników

Kogo szukamy?

Doświadczonych (i nie tylko) Operatorów wózka widłowego z uprawnieniami UDT.

Osoby bez uprawnień UDT, ale z doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego również mile widziane.

Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Od początku otrzymasz wsparcie i opiekę koordynatora personalnego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz! Czekamy na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.