Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby:

- z minimum rocznym doświadczeniem w pracy w agencji PR, dziale komunikacji marki odzieżowej lub branży retail

- kontaktowej, komunikatywnej, otwartej na nowe projekty i współpracę, lubiącej poznawać ludzi i nawiązywać relacje

- mającej lekkie pióro lub chęć nauczenia się pisania w sposób kreatywny o produktach, kolekcjach, kampaniach. Wymagany idealny język polski i komunikatywny angielski

- znającej podstawowe funkcje programów Excell i Power Point

- znającej i potrafiącej korzystać z platform social media – przede wszystkim Facebook i Instagram

- schludnej, zorganizowanej i potrafiącej trzymać się ustalonych priorytetów

- wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Do codziennych obowiązków na stanowisku należeć będą:

- kontakt i opieka nad wybranymi Klientami

- pisanie i wysyłanie informacji prasowych, zdjęć produktów, kampanii

- lokowanie produktów i kontakt z influencerami

- nadzorowanie wypożyczeń i showroomu

- praca przy eventach agencji

- tworzenie raportów i monitoring mediów

- opieka i obsługa showroomu

Prezentacja firmy

Agencja kreatywna Rebell Concept istnieje od października 2018 roku. Głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja