Poszukiwana osoba do pracy przy kinach letnich

Fundacja Rozwoju Kinematografii

04-859 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Rozwoju Kinematografii poszukuje osób do wsparcia zespołu odpowiedzialnego za organizację kin letnich i kin samochodowych w Warszawy oraz wybranych miast na terenie Polski.

Opis stanowiska pracy:
Zatrudniona osoba dołączy do zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie pokazów filmowych. Do jej obowiązków należy rozstawienie ekranu projekcyjnego, przygotowanie projektora filmowego, sprzętu audio, obejrzenie filmu, złożenie i odstawienie sprzętu.
Praca nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej

Stawka dzienna:
Od 90 zł (w Warszawie) do 240 zł (wyjazdowo) dziennie

Wymiar pracy:
Praca zazwyczaj w godzinach wieczornych, co pozwala na łączenie jej z innymi zajęciami i obowiązkami. Wyjątkiem są soboty, kiedy wymaga zaangażowania całodziennego.

Szukamy osób:
- mogących godzinami opowiadać o ulubionych filmach
- kulturalnych i otwartych
- nastawionych na rozwój i nowe wyzwania.
- doświadczenie przy organizacji wydarzeń kulturalnych będzie dodatkowym atutem.
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Gwarantujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość obejrzenia setek filmów w najpiękniejszych lokalizacjach
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy w Warszawie lub wyjazdowo na terenie całego kraju

Wymagania

- Zainteresowanie tematyką filmową
- Komunikatywność
- Punktualność
- Dokładność
- Prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do 22.05.2020

Prezentacja firmy

Fundacja Rozwoju Kinematografii skupia się na: <br/>-organizowaniu pokaz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
80PLN - 240PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
noclegi
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta