Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń,
  • dozór obiektu, w tym obsługa systemu monitoringu,
  • całodobowa obsługa techniczna, a w szczególności kontrola stanu urządzeń (centrali i systemu ppoż., central wentylacyjno-klimatyzacyjnych, agregatów wody lodowej) oraz sterowanie obwodami oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Warunki zatrudnienia:

1/2 etatu w systemie równoważnego czasu pracy (tj. dyżury pracy ustalane wg harmonogramu - praca również w porze nocnej, soboty, niedziele i święta).

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany technik elektryk),
  • uprawnienia SEP ("E") do 1kV (wymagane bezwzględnie),
  • ogólna znajomość zasad działania urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznych,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa obsługa komputera

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650-letniej tradycji... w kształceniu wysokospecjalistycznych kadr medycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Jako najstarsza polska uczelnia dba o najwyższe standardy nauczania, badań naukowych oraz działalności klinicznej, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia, zarówno dla uczelni, jak i indywidualne dla studentów i pracowników. Od kilku lat UJ CM jest liderem rankingu szkół wyższych Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY w kategorii uniwersytetów medycznych.

W ramach UJ CM funkcjonują 3 wydziały: lekarski, farmaceutyczny i nauk o zdrowiu. Częścią Wydziału Lekarskiego jest Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Kadra akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum to wybitni specjaliści, eksperci w swoich dziedzinach, którzy poza codzienną pracą dydaktyczną i badawczą, pełnią funkcje w zarządach międzynarodowych towarzystw naukowych, są redaktorami naczelnymi znaczących czasopism branżowych.

Uczelni podlegają placówki medyczne: Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie-Prokocimiu, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem oraz Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna. W tym roku zakończy się budowa nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego – jednej z największych inwestycji medycznych w Europie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia regulaminowa, dodatek za staż pracy
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Ochrona