Pomocnik w laboratorium

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Gi Group Poland S.A.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowisko:
Pomocnika w laboratorium

Miejsce pracy: Olsztynek
Dla osób z Nidzicy i okolic gwarantujemy dowóz do pracy i z pracy.

Dlaczego warto u nas pracować?

• Zdobędziesz cenne doświadczenie (być może pierwsze) w pracy w środowisku laboratoryjnym
• Zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie w znanej firmie
• Dostaniesz premie za wyniki i zaangażowanie
• Zawieziemy Cię do pracy i stamtąd Cię też odwieziemy do domu
• Zapewnimy Ci przydatne szkolenia

Co będziesz u nas robił?

• Pomagał w codziennej pracy Laboranta
• Pobierał próbki do analiz
• Rejestrował wyniki w bazie danych
• Wypełniał raporty

Wymagania

Czego oczekujemy?

• Wykształcenia m.in. średniego zakończonego maturą lub wyższego kierunkowego (chemiczne, analityczne lub technologiczne)
• Umiejętności pracy w zespole
• Dyspozycyjności: praca w systemie 4-brygadowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
• Książeczki sanepid lub chęć jej szybkiego wyrobienia

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji