Pomocnik operatora maszyn - Ostrów

OTTO Work Force

Ostrów, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ostrów

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik operatora maszyn

Zadania:
- przygotowywanie materiałów do pakowania produktów gotowych i półproduktów
- pakowanie półproduktów i materiałów gotowych
- utrzymanie porządku na hali produkcyjnej
Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej; 6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00
- posługiwanie się wózkami ręcznymi typu "paleciak" oraz ręcznymi wózkami elektrycznymi - bez uprawnień
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjną stawkę gadzinową
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, Tel. 519 688 152

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.