Opis stanowiska pracy

Pomocnik na magazynie firmy Continentall

  • Umowa na czas nieokreślony
  • system zmianowy ( od wrzesnia rowniez zmiana nocna)
  • 12,00 € (+dodatek nocny 25%)
  • mozliwosc zakwaterowania z meldunkiem
  • zakwaterowanie w tej samej miejscowosci ok. 2,5 km od firmy
  • niemiecka umowa na pełen etat
  • bez znajomości języka
  • zakwaterwanie 215 € miesiecznie( wszystkie media+internet)
  • mozliwosc pobierania zaliczek po pierszym tyg. pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o aplikowanie za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy