Opis stanowiska pracy

Operator wozka widlowego na magazyny firm: Ikea, Bosch, Fiege

Niemcy: Worms-Speyer-Kronau, Köln

Opis stanowiska pracy:

  • Operator wozka widlowego (wozki frontowe, boczne, wys. skladowania)
  • Umowa na czas nieokreslony
  • System dwu/trzyzmianowy
  • Wynagrodzenie od 14,50 € (+ dodatki zmianowe, w tym dodatek nocny 25% )
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace wraz z ubezpieczeniem
  • J. niemiecki nie jest wymagany ale mile widziany
  • Mozliwosc zakwaterowania wraz z meldunkiem
  • Punktualne wynagrodzenie, mozliwosc zaliczek
  • Dadatek do paliwa za dojazd swoim autem do pracy
  • Opieka polskojezycznego koordynatora

Wymagania:

  • Uprawnienia na wozek widlowy
  • Lojalnosc, punktualnosc, dyspozycyjnosc
  • Gotowosc do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji