Mechanik/Elektromechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz

Personal Service Speyer

Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako mechanik/mechatronik  jestes odpowiedzialny za jakosciowe i bezbledne prace naprawcze samochodow osobowych

Poprzez swoje umiejetnosci i wiedze zapewniasz wosoka jakosc uslug.

Zadania:

-         Skutecznie i kompetentnie zajmujesz sie konserwacja i naprawa pojazdow marki Mercedes zgodnie z wytycznymi i przepisami producenta.

-         Przeprowadzasz proste diagnozy usterek mechanicznych, elekt. elektroniczych i pneumatycznych systemow.

Oferujemy:

-         Atrakcyjne wynagrodzenie zaczynajace sie od stawki podstawowej16,92€ -22, 84€ w zaleznosci od wynikow w pracy

-         Dodatek urlopowy  i swiateczny tzw. Urlaub-und Weihnachtsgeld

-         Niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony

-         Mozliwosc zakwaterowania wraz z meldunkiem

-         Opieka polskojezycznego koordynatora

-        Punktualne wyplaty i mozliwosc zaliczek

Wymagania

Twoj profil:

-         Jestes mechanikiem/mechatronikiem sam. osob.lub posiadasz pokrewne wyksztalcenie

-         Znasz jezyk niemiecki w stopniu umozliwiajacym podstawowa komunikacje

-         Posiadasz prawa jazdy kat. B

-         Poprzez swoja odpowiedzialna i sumienna prace dbasz o bezpieczenstwo samochodow naszych klientow

-         Jestes gotowy na zmiany i rozwoj

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive