Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

POMOC KUCHENNA

Kraków, małopolskie

Alaska

Opis stanowiska pracy

Sieć restauracji zatrudni do pracy pomoce kuchenne w restauracjach mieszczących się w galeriach handlowych w Krakowie (Serenada, Krokus, Galeria Kazimierz, CH Zakopianka, Bonarka) i Modlniczce (Futura / Factory) oraz w restauracjach biurowców w Krakowie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Posiłki pracownicze
  • Karty Multisport

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności
  • Badań sanitarno - epidemiologicznych

Osoby spełniające powyższe warunki i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

OLIMP to sieć restauracji serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w... stałej cenie za 100 g. Sami komponujecie swój posiłek, według własnych preferencji. Staramy się, aby nasze potrawy były zróżnicowane, zbilansowane, ale przede wszystkim pyszne.
Nasi Szefowie Kuchni to ludzie pełni pasji do gotowania, uwielbiający kulinarne poszukiwania i eksperymenty. Codziennie komponują menu, które tak pysznie Was zaskakuje.
Nasi Menagerowie dbają o Waszą wygodę i komfort. To dzięki ich pracy czujecie się tak dobrze w naszych restauracjach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Catering / Gastronomia , Praca Praca fizyczna , Praca Inne , Praca Praktyki / Staż , Praca Praca dla studenta