Pomiarowiec kamiennych blatów kuchennych

Interstal

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuje pilne osoby na stanowisko Pomiarowiec do sklepu wyposażenia wnętrz Mario&Pablo w Krakowie.
Poszukujemy osoby młodej dynamicznej, komunikatywnej i przede wszystkim starannej do pracy bezpośrednio z naszymi klientami jak i współpracującej z zakładem produkcyjnym.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obmiar kuchni u klienta jak również dalsze przetworzenie pomiaru z urządzenia laserowego w rysunek technologiczny blatu w programie CAD 2D.

Zakres obowiązków:
· Zebranie wymagań i ustalenie z klientem projektu blatów do jego kuchni.
· Przeprowadzanie pomiaru urządzeniem laserowym u klienta w celu wykonania obmiaru.
· Wykonanie rysunków technologicznych, plików wsadowych do maszyn CNC na programie typu CAD/CAM
· Koordynacja i pomoc wykonania zadań w zakładzie produkcyjnym w Bytomiu.
· Zbieranie uwag od montażystów, klientów , zakładu w celu doskonalenia procesu.

Wymagania

Umiejętności i zdolności
· Prawo jazdy kat B
· Doświadczenie w firmie w działach konstrukcyjnych, kontroli, technologicznych jest pożądane
· Znajomość programów CAD,CAM będzie wielkim atutem
· Znajomość języka obcego będzie mile widziana

Oferujemy
· Bardzo ciekawą pracę
· Możliwość szkoleń i doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

Firma MARIO and PABLO to centrum wyrobów z kamienia naturalnego oferują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis