Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY

1. NAZWA STANOWISKA PRACY: Pokojowa

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

a) wykształcenie: zawodowe.

b) doświadczenie zawodowe: mile widziane.

c) umiejętności zawodowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładne wykonywanie poleceń,
  • kultura osobista.

3. ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

1. Do zakresu obowiązków pokojowej należy sprzątanie pokoi, holi telewizyjnych, korytarzy, klatek schodowych, sali konferencyjnej, kuchni studenckich oraz innych pomieszczeń w DS-ACH (w tym: wietrzenie pokoi, zmiana bielizny pościelowej, firanek i zasłon, ścielenie łóżek, odkurzanie i zamiatanie, czyszczenie wykładzin i mebli, mycie łazienek, drzwi, lamp, luster, szyb itp.).

2. Informowanie konserwatora oraz elektryka o zauważonych i zgłoszonych w książce usterek na Recepcji awariach i uszkodzeniach sprzętu.

2. Udzielanie na życzenie gości informacji o sposobie korzystania z urządzeń.

3. W przypadku pokoi gościnnych, kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi bezpośrednio po opuszczeniu pokoi przez gości.

4. Zapewnienie gościom odpowiednich warunków do pracy i wypoczynku.

5. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.

4. WYMIAR ETATU: PEŁNY.

5. WYMAGANE DOKUMENTY:

a) kwestionariusz osobowy,

b) życiorys (CV),

c) inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,

d) podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 170B) w godzinach: 8.00-15.00 w terminie do dnia 7 stycznia 2021 roku.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Organizacji i Zarządzania (pokój nr 170B) w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia oraz oświadczenia dot. ochrony danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna