Podróżnicy poszukiwani

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1163887

Nasz krakowski zespół ciągle się rozwija i poszukuje kolejnych osób, które są gotowe do rozwijania swojej kariery w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:
Jako osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem firmy, będziesz odpowiedzialny/a za świadczenie jak najlepszej jakości świadczonych usług i dbałość o dobre wrażenia klienta. Podczas Twojego dnia pracy, pojawią się takie zadania jak kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, udzielanie informacji i rozwiązywania problemów. Wszystkiego nauczymy się podczas pierwszych tygodni pełnopłatnych szkoleń.

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poz. min. B2
  • Znajomość innego języka europejskiego na poz. min. B2
  • Otwartości i komunikatywności
  • Chęci do nauki

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z szerokim pakietem benefitów
  • Kartę multisport
  • Darmowe bilety lotnicze na całym świecie oraz liczne zniżki na pozostałe usługi (hotele, transport, restauracje)
  • Pyszną kawę i przyjazną atmosferę pracy

Zaaplikuj i dołącz do nas!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland