Płatny staż w dziale księgowości

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1161927

Chcesz rozpocząć i rozwinąć swoją karierę w księgowości i posługujesz się językiem angielskim oraz francuskim na poziomie min B2? To właśnie Ciebie szukamy.

Dla naszego klienta, który rozwija swoje centrum biznesowe w Krakowie, poszukujemy osób otwartych na rozwój pod okiem ekspertów w ramach płatnego stażu w dziale księgowości (AP, AR lub GL).

O stanowisku:
Rozpoczynając staż w naszym dziale księgowości zdobędziesz praktyczne doświadczenie w interesującym Cię obszarze. Możesz rozpocząć naukę pod okiem naszych specjalistów w obszarze AP, zagłębić się w funkcjonowanie działu AR lub spojrzeć na księgowość całościowo rozwijając się z zespołem GL. To od Ciebie zależy, którą ścieżkę wybierzesz! My natomiast będziemy wspierać Cię w wyborze i dzielić się wiedzą. Daj nam znać, który obszar jest dla Ciebie interesujący, a my opowiemy, czym będziesz się zajmować.

Wymagania:
Szukamy osób, które ukończyły studia w obszarze ekonomii lub pokrewnym (finanse, rachunkowość), ponieważ jest to solidna podstawa do rozpoczęcia praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy teoretycznej. Nasz dział współpracuje z francuskimi oddziałami, dlatego szukamy osób, które posługują się językiem francuskim lub niemieckim (na poziomie min. B2) oraz angielskim (min. B2) – jest to nasz język korporacyjny, dzięki któremu możemy współpracować z osobami z całego świata. Oferujemy pracę na pełen etat, dlatego wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach korporacyjnych.

Nasza oferta:
Dołączając do nas zyskasz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji rynkowej oraz szkolenia pod okiem specjalistów, które zapewnią Ci szybki rozwój w strukturach organizacji. Osobom dołączającym do naszych zespołów oferujemy umowę o pracę na pełen etat, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport i wiele innych) oraz liczne szkolenia dodatkowe.

Prześlij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy