Płatny staż w dziale HR

Pruszków, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Chcesz związać swoją karierę zawodową z obszarem Human Resources?
  • Interesujesz się tematyką i zagadnieniami miękkiego i twardego HR?
  • Chcesz zdobyć wiedzę na temat procesów HR, poszukiwania kandydatów, prowadzenia rozmów rekrutacyjnych?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś TAK, zaaplikuj do Nas na:

Wymagania

 Do Twoich zadań należeć będzie:

  • publikacja ogłoszeń
  • zarządzanie bazą Kandydatów
  • telefoniczny kontakt z Kandydatami
  • sporządzenie akt osobowych
  • wsparcie w bieżących procesach rekrutacyjnych i administracyjnych

Oczekujemy:

  • zainteresowania zagadnieniami z branży HR
  • dostępności do podjęcia stażu od zaraz
  • otwartości na zdobywanie wiedzy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w biurze doradztwa personalnego
  • wynagrodzenie za okres stażu
  • pracę w godz. 8:00-16:00
  • lokalizację biura w Pruszkowie
  • super atmosferę i fachowe wsparcie pozostałych pracowników biura

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja