Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Płatny staż dla osób z j. angielskim

Kraków, małopolskie

Hays Office

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1099785

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów chętnych do odbycia płatnego 2 miesięcznego stażu w dziale zajmującym się benefitami pracowników.

Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie prac pomocniczych działu takich jak obsługa benefitów pracowników z Wielkiej Brytanii, doradzanie w kwestii benefitów oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów, zarówno telefonicznie jak i mailowo. Dodatkowo do obowiązków będzie należeć uzupełnianie informacji w bazie danych.

Od kandydatów wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego (poziom C1) oraz dostępności min. 25h tygodniowo (elastyczny grafik). Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w branży HR lub w obsłudze klienta. Termin rozpoczęcia stażu przewidziany jest na 01.02.2018.

Firma oferuje możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz odpowiednie przeszkolenie. Dodatkowo istnieje możliwość dalszej współpracy z firmą po zakończeniu stażu.

Zespół HAYS Office Support specjalizuje się usługach cross-dywizyjnych i ukierunkowany... jest na poszukiwanie pracowników do działów administracji, kandydatów specjalizujących się w zagadnieniach HR, czy też osób do Call Centre/BPO.
W ramach specjalizacji HAYS Office Suport obsługiwane są następujące jednostki: obsługa biura / sekretariat (od stanowisk asystentów i młodszych specjalistów, po stanowiska HR Manager, Office Manager itp.), zasoby ludzkie (HR Direktor, HR Advisor, stanowiska specjalistyczne w działach HR) oraz Contact Cetle/BPO.

At HAYS Office Support our expert consultants provide exceptional cross-divisional service to candidates and clients alike by placing candidates across all levels of administrative, HR and Call Centre/BPO roles. Within this specialism we operate 3 units: Office Support/Secretarial (from office junior and data entry roles up to administration manager, office manager and project management positions), Human Resources (HR Manager and Director roles as well as HR Advisor , Generalist and Specialist jobs), Contact Centre/BPO (from Agent / Advisor level positions in inbound service & sales, inbound or outbound customer service representatives to centre team leader and team manager, as well as call centre trainer and operations director roles).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta