Plant Controller

Michael Page

Swarzedz, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Plant Controller, który w pełni zaopiekuje się kwestiami finansowymi polskiego oddziału.

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest międzynarodowym producentem z branży energetycznej. Firma w Polsce istnieje od ponad 20 lat.

Opis stanowiska

  • Zaprojektowanie i wdrożenie procedury raportowania finansowego i operacyjnego.
  • Nadzorowanie kwestii księgowych i zamknięcia miesiąca przy współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym.
  • Zapewnienie spójności przekazywania informacji do zarządu.
  • Bycie prawą ręką dla lokalnego Dyrektora Generalnego.
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, miesięcznych forecastów, analiza odchyleń, przygotowywanie rekomendacji biznesowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera finansowego i/lub biznesowego w środowisku produkcyjnym.
  • Wysokie umiejętności techniczne - obsługa ERP, MS Office.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne - współpraca z osobami na stanowiskach dyrektorskich w Polsce i za granicą.
  • Gotowość do podróży służbowych: w ramach rozwoju ta osoba będzie wspierać plant w Niemczech.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z naszym Klientem.
  • Szansa na rozwój w obszarze finansów na arenie polskiej i międzynarodowej.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Swarzedz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page