Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Tarczyn
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów wyrobów piekarniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Planista Produkcji

Kandydatom oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie,
Umowę o pracę, bezpośrednio w firmie
Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń,
Pakiet prywatnej opieki medycznej,
Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku

Zakres obowiązków:

Analizowanie planu sprzedaży i przygotowanie planu produkcji dla dwóch zakładów produkcyjnych
Uruchamianie zleceń produkcyjnych z odpowiednim wyprzedzeniem
Wykonywanie analizy możliwości produkcyjnych
Kontrola stanu i dostępności surowców po kątem realizacji planów produkcyjnych,
Zarządzanie oprogramowaniem do planowania i śledzenia produkcji (system ERP),
Monitorowanie zapasów i wdrażanie zmian w przypadku braków

Od Kandydatów oczekujemy:

5-letnie doświadczenie na stanowisku planowania lub harmonogramowania produkcji,
Wykształcenia Wyższego (inżynieria przemysłowa, inżynieria mechaniczna, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie w biznesie lub podobne)
Wysokich umiejętności obsługi programu Microsoft Excel, znajomość ERP będzie dodatkowym atutem,
Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (j. angielski jest językiem komunikacji w organizacji)
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.