Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy DZP Development Polska Sp. z o.o. (nr.lic. 11512), z 8 letnim doświadczeniem poszukuje dla swojego klienta na terenie Francji :

PILARZY-DRWALI

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy okolice Bordeaux
  • wycinka drzew i przygotowanie do transportu

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku drwala – pilarza drzew
  • samodzielność , dokładność oraz odpowiedzialność
  • gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 13 euro netto
  • umowę o pracę odnawialną co 3 miesiące na okres 3 lat
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz 3 posiłki dziennie
  • możliwość otrzymywania zaliczki
  • zorganizowany bezpłatny wyjazd oraz dojazdy do pracy
  • dostępność służbowych aut

Możliw kontakt telefoniczny pod numerami : 502456493

Prezentacja firmy

DZP Development Polska Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji