Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1166815

Jesteś studentem ostatnich lat studiów? Myślałeś o pracy w korporacji? Posługiwanie się językiem angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czego możesz się spodziewać?
Oferujemy pracę w międzynarodowej organizacji, gdzie każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie. Zdobędziesz pierwsze doświadczenie w korporacji, poznasz tajniki funkcjonowania dużych przedsiębiorstw. Hybrydowy wymiar pracy pozwoli Ci pogodzić pracę ze studiami. Oferujemy również pakiet szkoleń, które pomogą Ci wdrożyć się do firmy. Czekają na Ciebie także benefity w postaci karty Multisport, opieki medycznej i wielu innych

Czego wymagamy?
Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 oraz zaangażowania i chęci do nauki

Zaaplikuj i zacznij budować swoją ścieżkę kariery już dziś! :)

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy