PIELĘGNIARZ/ PIELĘGNIARKA

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARZ/ PIELĘGNIARKA w ZESPOLE RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Nr. Ref. 101/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udzielanie pomocy w nagłych przypadkach pasażerom wszystkich linii lotniczych oraz wszystkim innym osobom znajdującym się lub pracującym na Lotnisku Chopina;
  • Koordynacja pracy służb medycznych w akcjach ratunkowych;
  • Zabezpieczenie sanitarno-epidemiologiczne lotniska;
  • Świadczenie komercyjnych usług medycznych oferowanych przez PPL;
  • Członek zespołu ratownictwa medycznego.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku pielęgniarstwo;
  • Dyplom ukończenia szkoły / uczelni;
  • Prawo wykonywania zawodu.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B lub B i C;
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy APLIKUJ.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 16.06.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.