Pielęgniarz/Pielęgniarka---> możliwość uznania dyplomu!

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska

  • Podstawowa opieka lecznicza
  • Mobilizacja pacjentów
  • Sprawdzanie parametrów życiowych i prowadzenie wspólnej terapii
  • dokumentacja pielęgniarska
  • Wsparcie personelu medycznego
  • praca na różnych oddziałach (możliwość dopasowania do kandydata zgodnie z zainteresowaniami
  • świadczenie usług pielęgniarskich/opiekuńczych w renomowanej klinice

Oferujemy:

  • Umożliwiamy Ci wejście do niemieckiego sektora medycznego i zaoferowanie pracy w szpitalu
  • Towarzyszymy Ci w całym procesie od aplikacji po zatrudnienie i nie tylko
  • Elastyczny czas pracy zgodny z Twoimi życzeniami: pełny lub niepełny wymiar godzin, regularne godziny pracy bez zmian lub praca na zmiany
  • Otrzymasz doplaty noclegowe
  • W razie potrzeby klinika zapewni mieszkanie
  • Możliwe płatne zjazdy do domu
  • Płatności pozataryfowe
  • dla początkujących możliwość odbywania praktyki w szpitalu oraz uczęszczania do szkoły (tzw. Ausbildung)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość zdobycia uznania dyplomu na terenie Niemiec
  • NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy pielęgniarki
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • umiejętność pracy z ludźmi, nastawienie na pomoc pacjentowi
  • chęć doskonalenia się poprzez kursy/szkolenia
  • wyksztalcenie medyczne lub gotowość do kształcenia w systemie dualnym (tzw. Ausbildung)
  • umiejętność świadczenia opieki nad osobami chorymi
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy