Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Pielęgniarz/Pielęgniarka---> możliwość uznania dyplomu!

Monachium, Niemcy, zagranica

Sedulus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Podstawowa opieka lecznicza
  • Mobilizacja pacjentów
  • Sprawdzanie parametrów życiowych i prowadzenie wspólnej terapii
  • dokumentacja pielęgniarska
  • Wsparcie personelu medycznego
  • praca na różnych oddziałach (możliwość dopasowania do kandydata zgodnie z zainteresowaniami
  • świadczenie usług pielęgniarskich/opiekuńczych w renomowanej klinice

Oferujemy:

  • Umożliwiamy Ci wejście do niemieckiego sektora medycznego i zaoferowanie pracy w szpitalu
  • Towarzyszymy Ci w całym procesie od aplikacji po zatrudnienie i nie tylko
  • Elastyczny czas pracy zgodny z Twoimi życzeniami: pełny lub niepełny wymiar godzin, regularne godziny pracy bez zmian lub praca na zmiany
  • Otrzymasz doplaty noclegowe
  • W razie potrzeby klinika zapewni mieszkanie
  • Możliwe płatne zjazdy do domu
  • Płatności pozataryfowe
  • dla początkujących możliwość odbywania praktyki w szpitalu oraz uczęszczania do szkoły (tzw. Ausbildung)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość zdobycia uznania dyplomu na terenie Niemiec
  • NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!

Wymagania

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy pielęgniarki
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • umiejętność pracy z ludźmi, nastawienie na pomoc pacjentowi
  • chęć doskonalenia się poprzez kursy/szkolenia
  • wyksztalcenie medyczne lub gotowość do kształcenia w systemie dualnym (tzw. Ausbildung)
  • umiejętność świadczenia opieki nad osobami chorymi

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się... kompleksową rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Zapraszamy SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia