Pielęgniarka/pielęgniarz -> praca bez języka!

Sedulus Sp. z o.o.

Kaiserslautern, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Kaiserslautern, Niemcy

Opis stanowiska

  • na początku pracy intensywny kurs języka niemieckiego
  • podczas trwania kursu praca na stanowisku pomocy medycznej
  • po ukończeniu kursu praca na stanowisku samodzielnej pielęgniarki
  • praca w renomowanych klinikach na terenie Niemiec
  • praca bez konieczności znajomości języka niemieckiego (w pierwszych miesiącach pracy intensywny kurs)

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie na kierunku pielęgniarskim
  • mile widziane doświadczenie
  • chęć do nauki języka
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • 9-miesięczny intensywny kurs języka niemieckiego (zapewniona praca podczas trwania kursu i darmowy nocleg)
  • atrakcyjne wynagrodzenie  ( zależne od doświadczenia)
  • umowa z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • darmowe ubranie robocze
  • bezpłatny nocleg
  • praca w dwóch lokalizacjach (do wyboru: Kaiserslautern lub Speyer)
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy