Pielęgniarka/pielęgniarz -> praca bez języka!

Kaiserslautern, Niemcy, zagranica

Sedulus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • na początku pracy intensywny kurs języka niemieckiego
  • podczas trwania kursu praca na stanowisku pomocy medycznej
  • po ukończeniu kursu praca na stanowisku samodzielnej pielęgniarki
  • praca w renomowanych klinikach na terenie Niemiec
  • praca bez konieczności znajomości języka niemieckiego (w pierwszych miesiącach pracy intensywny kurs)

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie na kierunku pielęgniarskim
  • mile widziane doświadczenie
  • chęć do nauki języka
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • 9-miesięczny intensywny kurs języka niemieckiego (zapewniona praca podczas trwania kursu i darmowy nocleg)
  • atrakcyjne wynagrodzenie  ( zależne od doświadczenia)
  • umowa z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • darmowe ubranie robocze
  • bezpłatny nocleg
  • praca w dwóch lokalizacjach (do wyboru: Kaiserslautern lub Speyer)

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową... rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Zapraszamy SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia