Pielęgniarka/ Pielęgniarz (blok operacyjny)

JSL Consultants

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja JSL Consultants poszukuje Pielęgniarek na blok operacyjny do polikliniki należącej do jednej z największych prywatnych grup opieki zdrowotnej we Francji. Poliklinika ma 300 łóżek i jest położona w Tarbes w regionie Hautes-Pyrénées, na południu Francji. Jest to prywatna placówka medyczno- chirurgiczna, z bardzo aktywnym oddziałem położniczym i ostrym dyżurem działającym 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Blok operacyjny obejmuje 8 sal operacyjnych, salę endoskopową i 15-łóżkową sale wybudzeń. Tarbes to miasto średniej wielkości. Region Tarbes zamieszkuje około 175 000 mieszkańców. Miasto jest położone ok. godziny drogi od plaży kraju Basków, półtorej godziny drogi od Tuluzy, 2 godziny od Bordeaux i 40 minut od pierwszego ośrodka narciarskiego.

Kandydaci powinni:

  • Posiadać minimalne doświadczenie na bloku operacyjnym
  • Dobry poziom znajomości języka francuskiego (co najmniej B1-B2)
  • Motywację do pozostania na stanowisko na długi czas (umowa stała)

Oferowane warunki:

  • Konkurencyjne wynagrodzenia
  • Umowa na czas nieokreślony (CDI)
  • Pełny etat
  • Praca w bardzo nowoczesnym i innowacyjnym miejscu pracy

Prezentacja firmy

Agen­cja rekru­ta­cyjna, spe­cja­li­zu­jąca się w sek­to­rze medycz­nym:... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi