Pielęgniarka - Józefów k/Warszawy (umowa zlecenie lub umowa o pracę)

Medicover Senior Sp. z o.o.

Józefów (powiat otwocki), mazowieckie

Medicover Senior specjalizuje się w organizacji najwyższej jakości opieki domowej i stacjonarnej dla osób starszych. Stanowimy część międzynarodowej firmy Medicover Healthcare Services, oferującej prywatną opiekę medyczną. Nasz zespół to ludzie pełni pasji, którzy w pracy łączą profesjonalizm z zaangażowaniem i wrażliwością na potrzeby seniorów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Józefów (powiat otwocki)

Medicover Senior jest częścią Grupy Medicover i specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach, prowadzimy Domy Opieki w Józefowie „Józefina” i w Święcicach „Willa Wiosenna” oraz Dom Opieki Dziennej „Apolonia".

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka
lokalizacja: Józefów – Dom Opieki Józefina

Zakres obowiązków:
• wykonywanie czynności pielęgniarskich przy Pacjencie
• pomoc Pacjentowi w sytuacjach dnia codziennego
• wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z uprawnieniami pielęgniarskimi
• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną

Oferujemy:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie
• ubezpieczenie zdrowotne
• możliwość rozwoju zawodowego
• bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
• wynagrodzenie od 28 zł do 30 zł / godz. brutto

• masz doświadczenie w zawodzie pielęgniarki na oddziale szpitalnym, doświadczenie na oddziale szpitalnym OIOM lub w Domu Opieki
• posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu
• masz wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, ciepło i cierpliwość

Dołącz do nas wysyłając swoje CV lub zgłoś się osobiście albo zadzwoń (tel. 694-748-637).

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicoversenior.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.