PHP Senior/Mid Backend Developer

NetInteractive Sp. z o.o.

03-914 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie architektury aplikacji i baz danych
  • Programowanie aplikacji w PHP Symfony lub Laravel
  • Analiza istniejącego kodu
  • Wsparcie w doborze technologii i architekturze realizacji projektów

Oferujemy :

  • Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w ambitnych projektach informatycznych typu CRM, B2B, aplikacje dedykowane
  • Możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera
  • Karta Fitsport
  • Dogodną lokalizację pracy (Warszawa ulica Saska 103)
  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia (pełny etat lub inne rozwiązanie)
  • Po 6 miesiącach współpracy możliwość przejścia na partnerski model współpracy który wiąże się ze znacznym udziale w zyskach

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku PHP z wykorzystaniem Frameworka Symfony, Laravel
  • znajomość GIT, baz MySQL i PostgreSQL, Doctrine
  • mile widziane obeznanie w Docker, VueJS, SCRUM, tematach CI i automatyzacji testów

Prezentacja firmy

NetInteractive to dynamiczna firma świadczącą usługi tworzenia aplikacji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy