PHP/JS Developer

FingoWeb

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PHP Developer

Fingoweb[dot]com - młoda (4 lata), rozwijająca się ( aktualnie 20 osób) firma założona przez freelancera, programistę php/javascript z 15 letnim doświadczeniem,
poszukuje osoby do współpracy na stanowisku programista php/javascript + html/css.

Wymagania:
- umiejętność programowania w języku PHP
(Szukamy osoby która lubi programować a nie osoby która "zrobiła kurs")
- podstawowa znajomość JavaScript
- podstawowa znajomość html/css
- chęć do nauki! (pod okiem starszych programistów nauczymy Cię dużo i szybko!)

Mile widziana:
- znajomość CakePHP lub innego frameworku MVC (Symfony, Laravel)
- znajomość SlimPHP lub Silex
- znajomość architektury REST API

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie + premie projektowe i roczne
- możliwość rozwoju i zmiany projektu
- wybór technologii przy nowych projektach
- wybór narzędzi dostoswanych do Ciebie
- cyklicznie szkolenie wewnętrzne
- wsparcie starszych programistów (code review)
- PS4 i pilkarzyki :)

Jak pracujemy?
1. System kontroli wersji: GIT (Gitlab)
2. Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, "git push" (resztą zajmuje się Gitlab CI)
3. Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduję aplikację!
4. Bug Tracker: Asana
5. Czy naprawiamy błędy zanim przechodzimy do nowych zadań? Tak!
6. Czy zawsze mamy aktualny harmonogram? Tak, minimum cotygodniowy status i aktualizacja harmonogramu
7. Czy pracujemy z specyfikacją? Tak!
8. Czy warunki w biurze pozwalają się skupić? Wiemy jak ważne jest dla programisty "flow" i "getting into the zone"
9. Narzędzia? 2 monitory 24", dyski SSD, intel i5+, ramu nigdy za wiele + PHPSTORM! (Mac, Windows, Linux do wyboru)
10. Czy mamy testerów? Tak!

(Jeśli wiesz skąd pochodzi w/w 10 punktów, napisz nam to! Potraktujemy to jako duży plus!:) )

Pracujemy głównie z następującymi narzędziami i technologiami:
Server side:
PHP, CakePHP, SlimPHP, Propel ORM
NodeJs, ExpressJS, Socket.io

W kręgu zainteresowań:
Laravel, Symofny 3

Frontend:
Javascript (AngularJS, ReactJS, Webpack)
CSS ( SCSS, LESS, local-css)
WebComponents
WebSockets

Databases:
MySql/MariaDB, RethinkDB, CouchDB

Workflow
Asana + Gitlab ( Code Review, GitFlow, Continues Integration)

Młody zespół i świetna "startupowa" atmosfera oraz elastyczne godziny pracy od pół do pełnego etatu.

Wymagania

Prezentacja firmy

Usługi internetowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie projektowe, premie roczne (13nastki)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy